Kwartalnik Astrologia Profesjonalna

Jowisz w Bliźniętach od 11.06.2012

Mił‚osł‚awa Krogulska

11 czerwca Jowisz wkroczy do ciekawskiego znaku Bliźniąt. Co to oznacza?
Ruszymy się z domu! Nabierzemy ochoty na podróże i naukę, wysupłamy ostatnie oszczędności i popędzimy na zakupy. Zechcemy zdobyć nowych znajomych. Gdy Jowisz był w znaku Byka od 4 czerwca 2011 roku, sprzyjał rodzinnym rozrywkom i domowym sprawom Pomagał taniej kupić mieszkanie, uczył, jak lepiej gotować, a w modzie torował drogę naturalnym trendom. Teraz kiedy Jowisz wkroczy w Bliźnięta, będziemy bardziej ambitni. Przymioty  intelektu i wykształcenie będą się liczyć bardziej niż pieniądze, które tak lubił Jowisz w znaku Byka.

Postaw na sukces
Jowisz w znaku Bliźniąt przebywać będzie do 26 czerwca 2013 roku. W tym czasie zaczynajmy sprawy związane z niżej wymienionymi dziedzinami, a wszystko toczyć się będzie szybko i gładko.

Poznaj jowiszowe dziedziny fortuny:
* Kursy i szkolenia. Pojawią się nowe oferty, a szkoły językowe i nauki jazdy samochodem odnotują przypływ klientów. Idźmy na studia, realizujmy swoje pasje, uczmy się dla siebie, a nie dla kariery.
* Sztuka, teatry, galerie i muzea. Nie będziemy chcieli siedzieć w domu, poszukamy ambitniejszej i bardziej intelektualnej rozrywki. Taneczne wygibasy w telewizji przestaną przyciągać widzów. Czas na talk-show z prawdziwego zdarzenia. Dotychczasowi idole przestaną się podobać.  To także lepsze czasy dla wydawnictw. Zaczniemy więcej czytać, a jeśli piszemy powieści lub bloga, to łatwiej nam będzie znaleźć wiernych czytelników. To dobry rok na debiuty!
* Handel, ekonomia, nauki społeczne. Choć trwa kryzys  gospodarczy i ludzie nie mają gotówki, możemy się spodziewać, że stać nas będzie na więcej niż do tej pory. Samochody i luksusowe dobra powinny trochę stanieć.

Pomóż szczęściu!
Jowisz w zodiaku włada znakami Strzelca oraz Ryb i tam czuje się najsilniejszy.  Ale gdy znajduje się naprzeciwko (czyli w opozycji) znaków, którymi włada, wtedy mawia się, że jest na wygnaniu. Oznacza to, że jowiszowa moc jest trudniejsza  do uchwycenia i trzeba się bardziej napracować, aby otrzymać spodziewane efekty.

Od 11 czerwca 2012 roku taka sytuacja czeka Jowisza, bo wkroczy on do znaku Bliźniąt, a Bliźnięta są naprzeciwko Strzelca, którym włada. Dlatego aby w pełni skorzystać z jowiszowej magii, trzeba być upartym i pracowitym. Ale naprawdę warto, bo to, co zasiejemy w tym roku, przyniesie nam w przyszłości owoce. Niech będą to tylko owoce o słodkim smaku sukcesu. Jowisz w znaku Bliźniąt uczy też współpracy z innymi ludźmi, bo samemu w dzisiejszym świecie trudno jest cokolwiek zrobić. Dlatego uważnie słuchajmy, co inni mają nam do powiedzenia, i sami też dzielmy się swoim doświadczeniami. Lepiej teraz być zgodnym i uprzejmym, częściej mówić „proszę” i „dziękuję”. Właśnie dzięki życzliwym słowom otworzą się przed nami drzwi, które wcześniej były zamknięte. A gdy Jowisz opuści znak Bliźniąt i wejdzie do Raka, będziemy mogli rozwinąć skrzydła i czerpać finansowe korzyści z tego, co zaczęliśmy w tym roku.

Nowoś›ci

Astrologiczne aforyzmy medyczne

Jeśli Księżyc porusza się szybko i jest wzrastający oraz tworzy aplikacyjny sekstyl lub trygon z władcą ascendentu, nawet jeśli jest pod horyzontem, to przyspiesza leczenie, a jeszcze lepiej jest, jeśli zachodzi recepcja

Jak zadawać pytania horarne?

Kiedy chcemy wiedzieć, czy zdamy jutro egzamin, czy on do mnie wróci lub czy warto zainwestować w tę firmę, o wiele szybciej i dokładniej dowiemy się tego używając technik astrologii horarnej. Ale zanim zadamy pytanie, musimy wiedzieć, jak to zrobić. Nie, to wcale nie żarty. Od umiejętności prawidłowego zadawania pytań zależy, czy odpowiedź będzie trafna i zadowoli osobę pytającą. Jak więc zadawać pytanie w astrologii horarnej?

Zagadka noworoczna: Skąd ten cytat?

Zapraszam do rozwiązania naszej zagadki noworocznej. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Skąd pochodzi ten cytat?

Brando, Marlon

Marlon Brando dzięki swoim rolom stał się symbolem seksu i prawdziwego buntownika, co doskonale oddaje symbolikę znaku Barana, pełną odniesień do siły i męskości.

Morin, Jean Baptiste

Morin obliczał datę podróży pod swój horoskop. Księżyc podróży jest w koniunkcji z jego urodzeniowym Merkurym.

Budowa domu

Od wieków ludzie dużą wagę przykładają do momentu rozpoczęcia budowy budynku. Jest z tym związanych wiele przesądów i zwyczajów. Jednak za horoskop budowy domu astrologowie przyjmowali zawsze moment położenia pierwszej cegły.

Horoskop podróży

Aby pomóc losowi i zapewnić sobie bezpieczniejszą i bardziej komfortową podróż, możemy wyznaczyć horoskop podróży. Horoskop podróży stawiamy na moment, kiedy planujemy wyjść z domu lub wsiąść do pojazdu, którym kierujemy lub mamy wpływ na podróż.

Dom VIII: fakty i mity

Ósmy dom jest domem następującym, któremu przypisuje się jakość stałą, żywioł wody i powiązanie ze znakiem Skorpiona. Ósmy dom jest mało dynamiczny, bo to w domach kardynalnych coś się dzieje, a w domach upadających rzeczy poddawane są procesowi analizy, zmiany i doskonalenia.

Co nam przyniesie Jowisz w znaku Bliźniąt?

Jowisz na wygnaniu działa inaczej, niż się tego spodziewamy. Nie włada tym znakiem, a wręcz jest na wygnaniu ze swojego królestwa, bo znak wygnania jest opozycyjny do znaku, którym dana planeta włada.

Znak Barana

Znak Barana to pierwszy znak zodiaku, który wyznacza początek wiosny i nowego roku astronomicznego oraz astrologicznego. Charakterystyka tego znaku pochodzi od połączenia symboliki żywiołu ognia i jakości kardynalnej, którym Baran jest w zodiaku podporządkowany.

Jak nauczyć się astrologii?

Wiele osób pyta mnie, czy każdy może zostać astrologiem. Odpowiadam zawsze, że tak! Astrologia nie jest nauką tajemną i łatwo poznać jej reguły. Dla jednych może być nudna i nieciekawa, a dla drugich stać się ciekawym hobby, życiową pasją, czy nawet zawodem. Jak więc nauczyć się astrologii?

Jowisz w Bliźniętach od 11.06.2012

11 czerwca Jowisz wejdzie do Bliźniąt i zostanie w nim aż do 26 czerwca 2013 roku. Będzie szansa na pozytywne zmiany w twoim życiu. Jowisz po zodiaku wędruje dostojnie i powoli. Przez jeden znak przechodzi mniej więcej rok. Niczym wielki czarodziej przynosi zmiany i pielęgnuje dobre cechy każdego znaku. Branże i dziedziny, które aktualnie wskazuje, stają się dostępne dla większej liczby ludzi, a to sprzyja sukcesom i zadowoleniu.

Redakcja

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna jest jedynym czasopismem poświę™conym profesjonalnej astrologii, jakie ukazuje się™ na polskim rynku.

Adres redakcji:
ul. Pruszkowska 29/259,
02-119 Warszawa

Napisz do nas
Tel. kom: 0-600-218-488/588

© 2011-2018 Albireo s.c.

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna jest jedynym czasopismem poś›wię™conym profesjonalnej astrologii, jakie ukazuje się™ na polskim rynku.

Adres redakcji:
ul. Pruszkowska 29/259,
02-119 Warszawa
e-mail: redakcja (mał‚pa) astrologiapro.pl
tel. kom: 0-600-218-488/588